Furuset IF

Styret

Styret
FUNKSJON NAVN TELEFON E-POST
Styreleder Liv Bentsen Nesje 48 20 77 12 lvbentsennesje@gmail.com
Nestleder Stein Myhren 90 17 85 76 smyhren@online.no
Styremedlem Henrik Huus 41 51 61 74 henrik.huus@furusetif.no
Varamedlem Kjetil Østreng Evensen 99 29 67 38 kjetil.evensen@lmi.no
Furuset Allidrett IF Nadir Eledrissi 95 97 45 34 nadir.eledrissi@hotmail.com
Furuset Fotball IF Dionysius F. Tason 97 53 16 61 diontason@gmail.com
Furuset Håndball IF Vidar Grøndahl 41 43 62 41 vidar39@gmail.com
Furuset Ishockey IF Jan Georg Flinstad 99 24 01 63 jangeorg@flinstad.com
Furuset Tennis IF Ragnvald Bratz 92 62 85 41 ragnvaldbratz@gmail.com
Ansatterepresentant Anne Berit Eilertsen 97 06 15 48 anne.eilertsen@furusetif.no
Kontrollkomité Vidar Waaden 92 63 34 57 viwaa@online.no
Kontrollkomité Reidar Andersen 91 54 32 70 reidand@online.no
Valgkomité, leder Nahom Haile Jonas 45 45 01 99 nahom.jonas@live.no
Valgkomité Ingrid Huus 93 25 29 18 ingrid.huus@furusetif.no
Valgkomité Tosheeba Rasool 93 87 58 52 shiba_1001@hotmail.com

 

Furuset IF
Postadresse: Postboks 9 Furuset, 1001 OSLO
Besøksadresse: Søren Bulls vei 4, 1051 OSLO
Telefon: 22 90 93 00
Besøk vår hjemmeside
www.furuset.no

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift