Kontaktpersoner (styret, SU, lagleder)

ISHOCKEYSTYRET - SESONGEN 2021/22:

 

Funksjon og navnKontaktinfo

Leder

Damir Cokovic

leder@furusetishockey.no

951 06 955

Nestleder

Jon-Terje Bekken

nestleder@furusetishockey.no

469 45 469

Styremedlem

Kenneth Nordnes 

kenneth@maks-nordnes.no

474 56 555

Styremedlem

Jan-Georg Flinstad

jangeorg@flinstad.com

992 40 163

Styremedlem / Økonomi

Ben Roger Brandt

okonomi@furusetishockey.no

95730969

Styremedlem

Glenn Dehli

 

Styremedlem

Ingeborg Isaksen

ingeborg.isaksen@gmail.com

902 80 280

Styremedlem

Trude Furseth

trude.furseth@gmail.com

993 74 493

Varamedlem

Lars Erik Norum

larserik.norum@gmail.com

920 66 376

Varamedlem

Jonas Isomursu Torgersen

jonas.isomursu.torgersen@gmail.com

480 51 944

Lag og navnKontaktinfo

U7/U8 (2014/15) og yngre

Lene Blomsnes

 

lene.blomsnes@gmail.com

916 50 365

U9 (2013)

Eivind Frogner

eivind.frogner@sas.no

95717894

U10 (2012)

Kim Larsen

kl@handverkskompaniet.no

98286221

U11 (2011)

Kim Larsen

kl@handverkskompaniet.no

98286221

U12 (2010)

Hege Ajer Petterson

hegeajer@hotmail.com

93029871

U13 (2009)

Kristoffer Søgaard

sogkri@gmail.com

93215973

U14 (2008)

Damir Cokovic

dami-c@online.no

95106955

U15 (2007)

Jon-Terje Bekken

jon-terje.bekken@getmail.no

46945469

U16 (2006)

Ingeborg Isaksen

jon-terje.bekken@getmail.no

46 94 54 69

U18 (2005-04)

Ingeborg Isaksen

ingeborg.isaksen@gmail.com

90280280

U21

Pål Andre Syrrist

pasyrrist@gmail.com

90174670

A-laget Elite

Ivar Kaas

post@bprosj.no

99114200

Spørsmål vedrørende fakturering og medlemsskap generelt, kan rettes til medlem@furusetishockey.no

Spørsmål vedrørende arrangement og påmelding til Camp og Skøyte- og Ishockeyskolen, kan rettes til pamelding@furusetishockey.no

 

SPORT

Pål Dahlstrøm

Sportssjef

sportssjef@furusetishockey.no

 

FHU - FURUSET HOCKEY UTVIKLINGSAKADEMI
Ta kontakt via e-post, fhu@furusetishockey.no